My Favorite Movies
| 12dreamSAWake7256037's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Tape (2001, R) |
|
| 2 |
Four Rooms (1996, R) |
|
| 3 |
Big Fish (2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 5 |
300 (2007, R) |
|
| 6 |
Hostel (2006, R) |
|
| 7 |
Kalifornia (1993, R) |
|
| 8 |
Saw (2004, R) |
|
| 9 |
28 Days Later (2003, R) |
|
| 10 |
Accepted (2006, PG-13) |
|
| 11 |
American Beauty (1999, R) |
|
| 12 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 13 |
Zodiac (2007, R) |
|
| 14 |
Alpha Dog (2007, R) |
|
| 15 |
Bully (2001, R) |
|
| 16 |
American Psycho (2000, R) |
|
| 17 |
Angels with Dirty Faces (1938, Unrated) |
|
| 18 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 19 |
The Village (2004, PG-13) |
|
| 20 |
State's Evidence (2006, R) |
|
| 21 |
Life as a House (2001, R) |





















