My Favorite Movies

  20sxcmillie07's Rating My Rating
1
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Click to Rate
2
Titanic (1997,  PG-13)
Click to Rate
3
Epic Movie (2007,  PG-13)
Click to Rate
4
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
Click to Rate
5
The Incredibles (2004,  PG)
Click to Rate
6
About a Boy (2002,  PG-13)
Click to Rate
7
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
8
Scary Movie (2000,  R)
Click to Rate
9
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate
10
Hitch (2005,  PG-13)
Click to Rate
11
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
12
There's Something About Mary (1998,  R)
Click to Rate
13
Ace Ventura: Pet Detective (1994,  PG-13)
Click to Rate
14
War of the Worlds (2005,  PG-13)
Click to Rate
15
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
16
Scary Movie 2 (2001,  R)
Click to Rate
17
High School Musical (2006,  Unrated)
Click to Rate
18
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
Click to Rate
19
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
20
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
Click to Rate
21
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
Click to Rate
22
The Longest Yard (2005,  PG-13)
Click to Rate
23
White Chicks (2004,  PG-13)
Click to Rate
24
Grease (1978,  PG)
Grease 5.0 Stars
mazzin
Click to Rate
25
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Click to Rate
26
Shrek (2001,  PG)
Click to Rate
27
She's the Man (2006,  PG-13)
Click to Rate
28
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
Click to Rate
29
Happy Feet (2006,  PG)
Happy Feet 5.0 Stars
funny
Click to Rate
30
Raise Your Voice (2004,  PG)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments