My Favorite Movies


  3755633's Rating My Rating
1
Clueless (1995,  PG-13)
2
Labyrinth (1986,  PG)
3
Resident Evil (2002,  R)
4
Soul Survivors (2000,  R)
5
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
6
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
7
fear dot com (FeardotCom) (2002,  R)
8
Bring It On (2000,  PG-13)
9
Wrong Turn (2003,  R)
10
Joy Ride (,  R)
11
Legally Blonde (2001,  PG-13)
12
Heartbreakers (2001,  PG-13)
13
Get Over It (2001,  PG-13)
14
A Walk to Remember (2002,  PG)
15
The Skulls (2000,  PG-13)
16
Antitrust (2001,  PG-13)
17
Coyote Ugly (2000,  PG-13)
18
Mean Girls (2004,  PG-13)
19
Big Trouble in Little China (1986,  PG-13)
20
The Faculty (1998,  R)
21
The Craft (1996,  R)
22
Deeply (2001,  R)
23
Excess Baggage (1997,  PG-13)
24
The Wedding Planner (2001,  PG-13)
25
Brokedown Palace (1999,  PG-13)
26
The Grudge (2004,  PG-13)
27
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
28
Boo (2005,  Unrated)
29
Stay Alive (2006,  PG-13)
30
Tales from the Crypt: Demon Knight (1995,  R)
31
King Arthur (2004,  PG-13)
32
The Skeleton Key (2005,  PG-13)
33
Chasing Liberty (2004,  PG-13)
34
How to Deal (2003,  PG-13)
35
The Forsaken (2001,  R)
36
The Perfect Score (2004,  PG-13)
37
Transformers (2007,  PG-13)
38
Disturbia (2007,  PG-13)
39
Luckytown (2000,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments