My Favorite Movies
| 41Nite's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Max Payne (2008, PG-13) |
|
| 2 |
Death Race (2008, R) |
|
| 3 |
August Rush (2007, PG) |
|
| 4 |
300 (2007, R) |
|
| 5 |
Eragon (2006, PG) |
|
| 6 |
Beautiful Thing (1996, R) |
|
| 7 |
Holiday Heart (2000, R) |
|
| 8 |
Latter Days (2004, Unrated) |
|
| 9 |
Shooter (2007, R) |
|
| 10 |
Another Gay Movie (2006, Unrated) |
|
| 11 |
The Last American Virgin (1982, R) |











