My Favorite Movies
| a369sangel's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Billionaire Boys Club (1987, Unrated) |
|
| 2 |
Master and Commander: The Far Side of the World (, PG-13) |
|
| 3 |
Man in the Middle (1964, Unrated) |
|
| 4 |
Signs Of Life (1989, PG-13) |
|
| 5 |
Untamed (1955, Unrated) |
|
| 6 |
Dealers in Death: Murder and Mayhem in America (1984, Unrated) |
|
| 7 |
Night People (1954, Unrated) |
|
| 8 |
Black Sunday (1977, R) |
|
| 9 |
Brighton Beach Memoirs (1986, PG-13) |
|
| 10 |
The End of Violence (1997, R) |
|
| 11 |
Grace of My Heart (1996, R) |
|
| 12 |
Masquerade (1988, R) |











