My Favorite Movies


  AaliyahlaReinadelUni's Rating My Rating
1
Grease (1978,  PG)
2
Guys and Dolls (1955,  Unrated)
3
West Side Story (1961,  Unrated)
4
Boys and Girls (2000,  PG-13)
5
Gentlemen Prefer Blondes (1953,  Unrated)
6
Gentlemen Marry Brunettes (1955,  Unrated)
7
Blue Hawaii (1961,  PG)
8
How To Marry A Millionaire (1953,  Unrated)
9
Gossip (1999,  R)
10
The Craft (1996,  R)
11
Drive Me Crazy (1999,  PG-13)
12
Coming to America (1988,  R)
13
Boomerang (1992,  R)
14
Eurotrip (2003,  R)
15
Gidget Goes Hawaiian (1961,  Unrated)
16
Music and Lyrics (2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments