My Favorite Movies
| abbylikesSHARKS48757's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shark Swarm (2008, Unrated) |
|
| 2 |
Deep Blue Sea (1999, R) |
|
| 3 |
Open Water (2004, R) |
|
| 4 |
12 Days of Terror (2004, Unrated) |
|
| 5 |
Shark Hunter (2001, R) |
|
| 6 |
Jaws (1975, PG) |
|
| 7 |
Blue Demon (2004, PG-13) |
|
| 8 |
Raging Sharks (2005, R) |
|
| 9 |
Shark Zone (2003, Unrated) |
|
| 10 |
Cyclone (1987, R) |










