My Favorite Movies


  ABULL19517629's Rating My Rating
1
Jaws (1975,  PG)
2
Jaws of Death (1975,  Unrated)
3
L'Ultimo squalo (The Last Shark) (Great White) (1981,  PG)
4
Jaws 2 (1978,  PG)
5
Open Water 2 (Adrift) (2006,  R)
6
Jaws 3 (1983,  PG)
7
Jaws: The Revenge (1987,  PG-13)
8
Cruel Jaws (The Beast) (1995,  Unrated)
9
Shark (2000,  Unrated)
10
Open Water (2004,  R)
11
Sharks (1977,  Unrated)
12
Shark Swarm (2008,  Unrated)
13
Shark rosso nell'oceano (Devilfish)(Devouring Waves)(Monster Shark)(Red Ocean) (1984,  R)
14
Shark City (2010,  Unrated)
15
Sharks in Venice (2008,  Unrated)
16
Raging Sharks (2005,  R)
17
Shark Attack 3: Megalodon (2002,  R)
18
Shark Attack in the Mediterranean (2004,  Unrated)
19
Shark Attack 2 (2000,  R)
20
Shark Bait (The Reef) (2006,  G)
21
Shark Tale (2004,  PG)
22
Shark Attack (1999,  R)
23
Shark (1970,  R)
24
Planet Carnivore: Sharks & Lions (2007,  Unrated)
25
Shark Hunter: Chasing the Great White (2005,  Unrated)
26
Shark (1996,  Unrated)
27
Shark Hunter (2001,  R)
28
The Shark Is Still Working (2006,  Unrated)
29
Island of the Sharks (1999,  Unrated)
30
Shark Zone (2003,  Unrated)
31
Sharks 3D (2004,  Unrated)
32
Spring Break Shark Attack (2005,  Unrated)
33
Search for the Great Sharks (1992,  Unrated)
34
Sharks' Treasure (1975,  Unrated)
35
Anatomy of a Shark Bite (2003,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments