My Favorite Movies
| AbyssmalFate636's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Underworld (2003, R) |
|
| 2 |
Underworld: Evolution (2006, R) |
|
| 3 |
Resident Evil (2002, R) |
|
| 4 |
Resident Evil - Apocalypse (2004, R) |
|
| 5 |
Death Note (Desu nôto) (TV SHOW) (, Unrated) |
|
| 6 |
Blade (1998, R) |
|
| 7 |
Blade II (Blade 2) (2002, R) |
|
| 8 |
Blade - Trinity (2004, R) |
|
| 9 |
From Dusk Till Dawn (1996, R) |
|
| 10 |
From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money (1999, R) |
|
| 11 |
From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter (2000, R) |
|
| 12 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
| 13 |
Desu nôto 2 (Death Note: The Last Name) (2008, Unrated) |
|
| 14 |
The Last Samurai (2003, R) |
|
| 15 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007, PG) |















