My Favorite Movies


  aceswife's Rating My Rating
1
Pure Country (1992,  PG)
2
It's a Wonderful Life (1946,  Unrated)
3
Prancer (1989,  G)
4
Armageddon (1998,  PG-13)
5
Night at the Museum (2006,  PG)
6
Deja Vu (2006,  PG-13)
7
Ghost Rider (2007,  PG-13)
Ghost Rider
Anything with Nicholas.... to me is a great movie. Gotta love him :)
8
The Marine (2006,  PG-13)
The Marine
John Cena was great in this.
9
Independence Day (1996,  PG-13)
10
Mr. Bean's Holiday (2007,  G)
Mr. Bean's Holiday
I did not like this movie. Seen it at the Drive-In last Sunday and was just down right bad...:(
11
Transformers (2007,  PG-13)
Transformers
This was 1 GREAT movie. A must see!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments