My Favorite Movies
| aiks07's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Twilight Saga: New Moon (2009, PG-13) |
|
| 2 |
Twilight (2008, PG-13) |
|
| 3 |
Taken (2009, PG-13) |
|
| 4 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 5 |
If Only (2004, PG-13) |
|
| 6 |
So Close (2003, R) |
|
| 7 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 8 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 9 |
Step Up 2 the Streets (2008, PG-13) |
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |










