My Favorite Movies


  1. airforce200328
  2. chris

Give list a short description

  airforce200328's Rating My Rating
1
Rocky Balboa (1990,  PG)
Click to Rate
2
The Matrix Revolutions (2003,  R)
Click to Rate
3
Hitman (2007,  R)
Click to Rate
4
The Fantastic Four (1994,  PG)
Click to Rate
5
Fantastic Four (2005,  PG-13)
Click to Rate
6
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
Click to Rate
7
The Bourne Supremacy (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
National Treasure: Book of Secrets (2007,  PG)
Click to Rate
9
Die Hard With a Vengeance (Die Hard 3) (1995,  R)
Click to Rate
10
The Lost World - Jurassic Park (1997,  PG-13)
Click to Rate
11
The Terminal (2004,  PG-13)
Click to Rate
12
Wild Hogs (2007,  PG-13)
Click to Rate
13
I, Robot (2004,  PG-13)
Click to Rate
14
Batman Begins (2005,  PG-13)
Click to Rate
15
Disney's Aladdin (1992,  G)
Click to Rate
16
Signs (2002,  PG-13)
Click to Rate
17
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007,  PG)
Click to Rate
18
X-Men (2000,  PG-13)
Click to Rate
19
Transformers (2007,  PG-13)
Click to Rate
20
Twister (1996,  PG-13)
Click to Rate
21
The Matrix Reloaded (2003,  R)
Click to Rate
22
Terminator 3 - Rise of the Machines (2003,  R)
Click to Rate
23
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
Click to Rate
24
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) (2000,  PG-13)
Click to Rate
25
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
Click to Rate
26
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
27
National Treasure (2004,  PG)
Click to Rate
28
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
Click to Rate
29
X2 (2003,  PG-13)
Click to Rate
30
Live Free or Die Hard (2007,  PG-13)
Click to Rate
31
The Bourne Identity (2002,  PG-13)
Click to Rate
32
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
Click to Rate
33
Armageddon (1998,  PG-13)
Click to Rate
34
Disturbia (2007,  PG-13)
Click to Rate
35
Scarface (1983,  R)
Click to Rate
36
Pearl Harbor (2001,  PG-13)
Click to Rate
37
Sleepy Hollow (1999,  R)
Click to Rate
38
300 (2007,  R)
Click to Rate
39
Knocked Up (2007,  R)
Click to Rate
40
Ace Ventura - When Nature Calls (1995,  PG-13)
Click to Rate
41
The Mummy (1999,  PG-13)
Click to Rate
42
Men in Black (1997,  PG-13)
Click to Rate
43
The Mask (1994,  PG-13)
Click to Rate
44
Mission Impossible (1996,  PG-13)
Click to Rate
45
No Country for Old Men (2007,  R)
Click to Rate
46
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
47
The Matrix (1999,  R)
Click to Rate
48
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Click to Rate
49
Bruce Almighty (2003,  PG-13)