My Favorite Movies


  AishaAishaecoutemoi's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
i love this
2
A Walk to Remember (2002,  PG)
A Walk to Remember
THIS MOVIE IS THE BEST EVER!
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
great
4
Ocean's Thirteen (2007,  PG-13)
Ocean's Thirteen
wonderful
5
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
oh my god the best movie ever
6
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
wonderful
7
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  PG)
Harry Potter and the Half-Blood Prince
want 2 see
8
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
lovely
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
10
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
11
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic
lovely! i love the movies sooo much!
12
The Devil Wears Prada (2006,  PG-13)
13
Finding Nemo (2003,  G)
14
Grease (1978,  PG)
Grease
wonderful
15
White Chicks (2004,  PG-13)
16
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010,  Unrated)
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
i cant wait till they make the movie
17
The Pacifier (2005,  PG)
18
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl
amazing
19
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007,  R)
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
One of the best movies i EVER SEEN
its different from all the others
...felt sorry for him when he new that he killed his wife
but above all that its the best

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments