My Favorite Movies


  aj411408673's Rating My Rating
1
All Dogs Go To Heaven (1989,  G)
2
Balto (1995,  G)
3
The Plague Dogs (1982,  PG)
4
4 (2007,  Unrated)
5
Glory (1989,  R)
6
Batman Begins (2005,  PG-13)
7
300 (2007,  R)
8
Benji (1974,  G)
9
Banjo the Woodpile Cat (1982,  Unrated)
10
Over the Hedge (2006,  PG)
11
V for Vendetta (2006,  R)
12
The Lion King (1994,  G)
13
Dumbo (1941,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments