You are not logged in.
Sign In or Register
Home
Movies
In Theaters
On DVD
Rate Movies
Recommended Movies
Actors
Actor Home
Actor Photos
Actress Photos
Random Actor
News
Top Stories
Most Recent
My Saved Stories
My Submitted Stories
Flixster Wiki
Profile
"
My Profile
My Ratings
My Lists
My Favorite Actors
My Favorite Photos
My Favorite Videos
Skins Gallery
My Friends
My Friends
My Conversations
My Friends' Reviews
Movie Night Planner
Invite
Meet People
People You May Know
People Like Me
People Online Now
Top User Charts
Find a User
Movie Compatibility Test
Fun Stuff
Never-Ending Quiz
|
User Quizzes
|
Polls
|
Lists
|
Videos
|
Photos
|
Forums
More Lists
|
Create a List
Top Lists
Lists Created by ajims
ajims88's new List
View All ajims's Lists
Related Lists
2008
by
Jessica
tupauuu
by
bonzhita
My Favorite Movies
by
John
My Favorite Movies
by
Jon D'oh
My Favorite Movies
by
ajims
View More Lists
Share this List
Share this link by email, IM, or post it anywhere
My Favorite Movies
Next list
ajims
ajims88's Rating
My Rating
1
Tattoo, a Love Story
(2002, R)
2
Last Battle Dreamer
(, Unrated)
3
Bean
(1997, PG-13)
4
Silent Hill
(2006, R)
5
Blade II
(2002, R)
6
The 300 Spartans
(1962, Unrated)
7
300
(2007, R)
8
Die Hard
(1988, R)
9
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring
(2001, PG-13)
10
The Lord of the Rings - The Two Towers
(2002, PG-13)
11
Only the Strong
(1993, PG-13)
12
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie)
(2004, Unrated)
13
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo!
(2005, Unrated)
14
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo!
(2006, Unrated)
15
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa)
(2005, PG-13)
16
Doragon bôru Z 3: Chikyû marugoto chô kessen (Dragon Ball Z: The Tree of Might)
(1997, PG)
17
Xin qi long zhu (Dragon Ball: The Magic Begins)
(1989, Unrated)
18
Doragon bôru Z 11: Sûpâ senshi gekiha! Katsu no wa ore da (Dragon Ball Z: Bio-Broly)
(1994, Unrated)
19
Doragon bôru Z 6: Gekitotsu! Hyakuoku powâ no senshitachi (Dragon Ball Z: Return of Cooler)
(1992, Unrated)
20
Doragon bôru Z 4: Super saiyajin da son Gokû (Dragon Ball Z: Lord Slug)
(1991, Unrated)
21
Doragon bôru Z: Kono yo de ichiban tsuyoi yatsu (Dragon Ball Z: The Movie - The World's Strongest)
(1990, PG-13)
22
Shôjo jigoku ichi kyû kyû kyû (Girl Hell 1999)
(1999, Unrated)
Comments (0)
Post a comment
Recent Comments