My Favorite Movies
| ajpangan's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
300 (2007, R) |
|
|
| 2 |
Premonition (2007, PG-13) |
|
|
| 3 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 5 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 6 |
8 Mile (2002, R) |
|
|
| 7 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 8 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
|
| 9 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |
|
|
| 10 |
Norbit (2007, PG-13) |
|


