Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ajtwin5's Rating My Rating
1
Drop Dead Gorgeous (1999,  PG-13)
Click to Rate
2
Sugar & Spice (2001,  PG-13)
Click to Rate
3
Brown Sugar (2002,  PG-13)
Click to Rate
4
Scary Movie (2000,  R)
Click to Rate
5
Scary Movie 2 (2001,  R)
Click to Rate
6
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
Click to Rate
7
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Click to Rate
8
The Lizzie McGuire Movie (2003,  PG)
Click to Rate
9
The Spongebob Squarepants Movie (2004,  PG)
Click to Rate
10
The Tigger Movie (2000,  G)
Click to Rate
11
Jonah - A VeggieTales Movie (2002,  G)
Click to Rate
12
Piglet's Big Movie (2003,  G)
Click to Rate
13
A Goofy Movie (1995,  G)
Click to Rate
14
The Fairly Odd Parents - Scary Godparents (2002,  Unrated)
Click to Rate
15
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
Click to Rate
16
White Chicks (2004,  PG-13)
Click to Rate
17
Snow White (1996,  G)
Click to Rate
18
I'll Always Know What You Did Last Summer (2006,  R)
Click to Rate
19
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
20
Soul Plane (2004,  R)
Click to Rate
21
Next Friday (2000,  R)
Click to Rate
22
Friday After Next (2002,  R)
Click to Rate
23
Jumanji (1995,  PG)
Click to Rate
24
The Wizard of Oz (1939,  G)
Click to Rate
25
Aquamarine (2006,  PG)
Click to Rate
26
Ella Enchanted (2004,  PG)
Click to Rate
27
Hoodwinked (2006,  PG)
Click to Rate
28
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
Click to Rate
29
High School Musical (2006,  Unrated)
Click to Rate
30
Bring It On: All or Nothing (2006,  PG-13)
Click to Rate
31
Bring It On Again (2003,  PG-13)
Click to Rate
32
Bring It On (2000,  PG-13)
Click to Rate
33
ATL (2006,  PG-13)
Click to Rate
34
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Click to Rate
35
Honey (2003,  PG-13)
Click to Rate
36
Drumline (2002,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments