My Favorite Movies
Give list a short description
| akamrsmith's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 2 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Enchanted (2007, PG) |
|
|
| 4 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 5 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 6 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
|
| 7 |
Tin Man (1983, Unrated) |
|
|
| 8 |
August Rush (2007, PG) |
|
|
| 9 |
Made of Honor (2008, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
WALL-E (2008, G) |
|


