My Favorite Movies
| akatsukigaarathesanddemon's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Epic Movie (2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 5 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Big Fat Liar (2002, PG) |
|
| 10 |
Date Movie (2006, PG-13) |
|
| 11 |
The Sandlot (1993, PG) |
|
| 12 |
High School Musical 2 (2007, G) |
|
| 13 |
Shaolin Soccer (2002, PG-13) |
|
| 14 |
I, Robot (2004, PG-13) |
|
| 15 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005, Unrated) |
|
| 16 |
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004, Unrated) |
|
| 17 |
The Legend of Zelda - Havoc in Hyrule (, Unrated) |
|
| 18 |
Legend of Zelda - Ganon's Evil Tower (, G) |


















