My Favorite Movies
Give list a short description
| alexacorina's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2004, G) |
|
| 3 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Just My Luck (2006, PG-13) |
|
| 5 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Tristan & Isolde (2006, PG-13) |
|
| 7 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
| 8 |
Ocean's Thirteen (2007, PG-13) |
|
| 9 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Italian Job (2003, PG-13) |
|
| 11 |
Goal! The Dream Begins (Goal!: The Impossible Dream) (2005, PG-13) |
|
| 12 |
Eight Below (2006, PG) |
|
| 13 |
Just Like Heaven (2005, PG-13) |
|
| 14 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 15 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
| 16 |
Fantastic Four (2005, PG-13) |
|
| 17 |
X-Men (2000, PG-13) |
|
| 18 |
Eragon (2006, PG) |
|
| 19 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
| 20 |
Bad Boys II (2003, R) |




















