My Favorite Movies
| JRYDER239's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Saw (2004, R) |
|
|
| 2 |
Saw II (2005, R) |
|
|
| 3 |
Saw III (2006, R) |
|
|
| 4 |
Saw IV (2007, R) |
|
|
| 5 |
Baby Boy (2001, R) |
|
|
| 6 |
Four Brothers (2005, R) |
|
|
| 7 |
ATL (2006, PG-13) |
|
|
| 8 |
Tupac - Resurrection (2003, R) |
|
|
| 9 |
John Tucker Must Die (2006, PG-13) |
|
|
| 10 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
There's Something About Mary (1998, R) |
|
|
| 12 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
|
| 13 |
Spider-Man 2 (2004, PG-13) |
|
|
| 14 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
|
| 15 |
Jackass - The Movie (2002, R) |
|
|
| 16 |
Jackass: Number Two (2006, R) |
|



