Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  alleycat531's Rating My Rating
1
Ratatouille (2007,  G)
Ratatouille 4.5 Stars
Seen it and I love this one too!
Click to Rate
2
Because I Said So (2007,  PG-13)
Because I Said So 4.5 Stars
I loved it and I really wanna c it again!
Click to Rate
3
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) 5.0 Stars
I love Harry Potter!
Click to Rate
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets 5.0 Stars
I love Harry Potter!
Click to Rate
5
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 5.0 Stars
I love Harry Potter!
Click to Rate
6
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire 5.0 Stars
I love Harry Potter!
Click to Rate
7
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix 5.0 Stars
I love Harry Potter! So far this is the best movie!
Click to Rate
8
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  Unrated)
Click to Rate
9
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (,  Unrated)
Click to Rate
10
License to Wed (2007,  PG-13)
Click to Rate
11
Transformers (2007,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments