Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  alpesh3628's Rating My Rating
1
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic Want To See
its nice romentic and tragic movie.i like it.
Click to Rate
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
3
White Chicks (2004,  PG-13)
White Chicks
good fun
Click to Rate
4
Shrek 2 (2004,  PG)
Shrek 2
ok
Click to Rate
5
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
nice
Click to Rate
6
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
7
Pretty Woman (1990,  R)
Click to Rate
8
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Click to Rate
9
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
Click to Rate
10
Scary Movie 2 (2001,  R)
Click to Rate
11
Rush Hour 3 (2007,  PG-13)
Rush Hour 3 Want To See
i saw a rush hour 1 and 2 . i like it!but i dont watch 3. i want to going to watch it.because of jackie chan...........
Click to Rate
12
The Little Rascals (1994,  PG)
Click to Rate
13
A Beautiful Mind (2001,  PG-13)
Click to Rate
14
Bicentennial Man (1999,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments