My Favorite Movies
these movies are all awesome
| alwayscrazy4horses's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Robin Hood - Men in Tights (1993, PG-13) |
|
| 2 |
Catch Me If You Can (2002, PG-13) |
|
| 3 |
X2 (2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings (1978, PG) |
|
| 7 |
Flightplan (2005, PG-13) |
|
| 8 |
Troy (2004, R) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 12 |
War of the Worlds (2005, PG-13) |
|
| 13 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
| 14 |
Eragon (2006, PG) |
|
| 15 |
Charlotte's Web (2006, G) |















