My Favorite Movies
| AmazingJack77's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 6 |
Gladiator (2000, R) |
|
|
| 7 |
300 (2007, R) |
|
|
| 8 |
Lady and the Tramp (1955, G) |
|
|
| 9 |
Because I Said So (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
The Pursuit of Happyness (2006, PG-13) |
|
|
| 12 |
Madagascar (2005, PG) |
|



