My Favorite Movies
| americanwerewolf1981's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
An American Werewolf in London (1981, R) |
|
| 2 |
Back to the Future (1985, PG) |
|
| 3 |
Back to the Future Part II (1989, PG) |
|
| 4 |
Back to the Future Part III (1990, PG) |
|
| 5 |
The X-Files - Fight the Future (1998, PG-13) |
|
| 6 |
Batman (1989, PG-13) |
|
| 7 |
Batman Begins (2005, PG-13) |
|
| 8 |
Batman Returns (1992, PG-13) |
|
| 9 |
Batman & Robin (1997, PG-13) |
|
| 10 |
Batman Forever (1995, PG-13) |
|
| 11 |
Dead Silence (2007, R) |











