My Favorite Movies


  Andrea39652107's Rating My Rating
1
Scent of a Woman (1992,  R)
2
Primal Fear (1996,  R)
3
Closer (2004,  R)
4
Finding Nemo (2003,  G)
5
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
6
Mystic River (2003,  R)
7
In Her Shoes (2005,  PG-13)
8
The Holiday (2006,  PG-13)
9
Blood Diamond (2006,  R)
10
Braveheart (1995,  R)
11
Walk the Line (2005,  PG-13)
12
Elf (2003,  PG)
13
Brokeback Mountain (2005,  R)
14
Sleepers (1996,  R)
15
Crazylove (2005,  R)
16
Legends of the Fall (1994,  R)
17
Out of Africa (1985,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments