My Favorite Movies

  andreafritschie's Rating My Rating
1
Kiss The Girls (1997,  R)
Kiss The Girls 5.0 Stars
If you enjoyed this movie you should check out the rest of this series written by James Patterson!
Click to Rate
2
The Notebook (2004,  PG-13)
The Notebook 5.0 Stars
one of my favorites!
Click to Rate
3
Son in Law (1993,  PG-13)
Son in Law 5.0 Stars
Pauly Shore cracks me up in this film.
Click to Rate
4
The Fast and the Furious (2003,  PG-13)
The Fast and the Furious 5.0 Stars
Hot guys and fast cars what more could a girl ask for??
Click to Rate
5
Sweet Home Alabama (2002,  PG-13)
Click to Rate
6
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith 4.5 Stars
I love it when Angelina is beating the crap out of Brad in this movie and then they have hot sex........mmm mmm!
Click to Rate
7
Sweet November (2001,  PG-13)
Click to Rate
8
The Silence of the Lambs (1991,  R)
Click to Rate
9
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
10
Saw (2004,  R)
Click to Rate
11
Saw II (2005,  R)
Click to Rate
12
Saw III (2006,  R)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments