My Favorite Movies
| Angela286178675's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
What a Girl Wants (2003, PG) |
|
|
| 2 |
Attica (1974, Unrated) |
|
|
| 3 |
The Long Walk Home (1990, PG) |
|
|
| 4 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 5 |
Last Holiday (2006, PG-13) |
|
|
| 6 |
Beauty Shop (2005, PG-13) |
|
|
| 7 |
Blade (1998, R) |
|
|
| 8 |
Critical Assignment (2004, Unrated) |
|
|
| 9 |
ATL (2006, PG-13) |
|
|
| 10 |
Baby Boy (2001, R) |
|
|
| 11 |
Tortilla Soup (2001, PG-13) |
|
|
| 12 |
Love and Basketball (2000, PG-13) |
|
|
| 13 |
Rent (2005, PG-13) |
|
|
| 14 |
Eddie (1996, PG-13) |
|
|
| 15 |
What's Love Got To Do With It? (1993, R) |
|



