My Favorite Movies


  angelfire08's Rating My Rating
1
The Lost Boys (1987,  R)
2
Once Were Warriors (1994,  R)
3
The Replacements (2000,  PG-13)
4
Transformers (2007,  PG-13)
5
Pathfinder (2007,  R)
6
The Hills Have Eyes II (The Hills Have Eyes 2) (2007,  R)
7
Ghost Rider (2007,  PG-13)
8
Shooter (2007,  R)
9
The Crow (1994,  R)
10
The Hills Have Eyes (2006,  R)
11
The 13th Warrior (1999,  R)
12
The Quick and the Dead (1995,  R)
13
Tears of the Sun (2003,  R)
14
Fear (1996,  R)
15
Black Hawk Down (2001,  R)
16
House of Flying Daggers (Shi mian mai fu) (2004,  PG-13)
17
The Warriors (1979,  R)
18
Friday Night Lights (2004,  PG-13)
19
Cat Ballou (1965,  Unrated)
20
Alexander (2004,  R)
21
Troy (2004,  R)
22
Kingdom of Heaven (2005,  R)
23
Sweet Home Alabama (2002,  PG-13)
24
Four Brothers (2005,  R)
25
The Italian Job (2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments