My Favorite Movies
| angelgirl7777777777's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lion, the Witch, & the Wardrobe (TV SHOW) (, G) |
|
| 2 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 3 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |
|
| 4 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 5 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
| 6 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 7 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 8 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
| 9 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
| 10 |
Ace Ventura: Pet Detective (1993, PG-13) |
|
| 11 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
| 12 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 13 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |













