My Favorite Movies
| angelgirl789's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Ocean's Thirteen (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 4 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
|
| 5 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
|
| 7 |
We Are Marshall (2006, PG) |
|
|
| 8 |
Take the Lead (2006, PG-13) |
|
|
| 9 |
Hannibal Rising (2007, R) |
|
|
| 10 |
Stick It (2006, PG-13) |
|
|
| 11 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|


