My Favorite Movies


  angelicadawn88's Rating My Rating
1
Ed Gein: The Butcher of Plainfield (2007,  R)
2
Sharks' Treasure (1975,  Unrated)
3
A Prelude to a Kiss (1992,  PG-13)
4
Heart and Souls (1993,  PG)
5
Rob Roy (1995,  R)
6
Tamara (2006,  R)
7
Black Dog (1998,  PG-13)
8
Dead Again (1991,  R)
9
Lorenzo's Oil (1992,  PG-13)
10
The Little Princess (1939,  G)
11
Timerider: The Adventure of Lyle Swann (1983,  PG)
12
Brutal (2007,  R)
13
Pray for Death (1985,  R)
14
Malone (1987,  R)
15
Bram Stoker's Dracula's Guest (2008,  Unrated)
16
Dark Fields (Study Hell) (2006,  R)
17
Point Blank (1998,  R)
18
Spill (Acid Death) (1996,  PG-13)
19
The Son Of Robin Hood (1959,  Unrated)
20
Dawn of the Dead (2004,  R)
21
Black Cadillac (2003,  R)
22
Return to Me (2000,  PG)
23
Ronin (1998,  R)
24
Spartacus (1960,  PG-13)
25
Strays (1997,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments