My Favorite Movies
| angelicbabe35's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 3 |
Saw (2004, R) |
|
| 4 |
Saw II (2005, R) |
|
| 5 |
Saw III (2006, R) |
|
| 6 |
Pitch Black (2000, R) |
|
| 7 |
The Chronicles of Riddick (2004, Unrated) |
|
| 8 |
Dark Fury - The Chronicles of Riddick (2004, Unrated) |
|
| 9 |
A Man Apart (2003, R) |
|
| 10 |
The Pacifier (2005, PG) |
|
| 11 |
Find Me Guilty (2006, R) |
|
| 12 |
The Iron Giant (1999, PG) |
|
| 13 |
Boiler Room (2000, R) |
|
| 14 |
Knockaround Guys (2002, R) |
|
| 15 |
XXX (2002, PG-13) |
|
| 16 |
Mona Lisa Smile (2003, PG-13) |
|
| 17 |
Sleeping with the Enemy (1991, R) |
|
| 18 |
Something to Talk About (1995, R) |
|
| 19 |
The Pelican Brief (1993, PG-13) |
|
| 20 |
Hook (1991, PG) |
|
| 21 |
Stepmom (1998, PG-13) |
|
| 22 |
Conspiracy Theory (1997, R) |
|
| 23 |
Mystic Pizza (1988, R) |
|
| 24 |
Mary Reilly (1996, R) |
|
| 25 |
My Best Friend's Wedding (1997, PG-13) |
|
| 26 |
Runaway Bride (1999, PG) |
|
| 27 |
Steel Magnolias (1989, PG) |
|
| 28 |
Erin Brockovich (2000, R) |
|
| 29 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 30 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 31 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
| 32 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 33 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 34 |
Friday the 13th (2009, R) |


































