My Favorite Movies


  angelstacey73's Rating My Rating
1
Sex and the City (2008,  R)
Sex and the City
I Now Have This Movie On A Special Edition Two Disc DVD !














I Can't Wait Until This Movie Comes In The Movie Theater !I Now Have This Movie On DVD !
2
The Perfect Man (2005,  PG)
The Perfect Man
Love This Movie !













I Just Love This Movie And I Have This On DVD & I Have The Music Soundtrack To This Movie As Well .
3
Steve Martini's:Judge (2001,  PG-13)
Steve Martini's:Judge
This Movie Keeps Ya On Your Toes !













This Movie Will Keep You On Your Toes !
4
Double Whammy (2002,  R)
Double Whammy
A fun Loving Movie!













Hilarous This Movie Is !
5
A Texas Funeral (2000,  R)
A Texas Funeral
An Excellent Movie !













A Great Movie !
6
Deli (1997,  Unrated)
Deli
A All Star Crack You Up Movie That Will Keep You Laughing Out Loud!













Love This Movie !
7
Naked in New York (1994,  R)
Naked in New York
An Awesome Movie !













Afun Loving Comedy !
8
The Family Stone (2005,  PG-13)
The Family Stone
A Sweet Yet Fun Loving Movie!













I Saw This Movie And I Just Fell In Love With It And I Have It On DVD .
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Love This Movie !












A Great Movie.
10
A Christmas Carol: The Musical (2005,  G)
A Christmas Carol: The Musical
A Great Movie For The Christmas Holiday !













I Soo Love This Movie & I Got It For Christmas
11
Tooth Fairy (2004,  Unrated)
Tooth Fairy
I Want This Movie To Come On DVD So I Can Watch It Again !
12
Stealing Home (1988,  PG-13)
Stealing Home
I Loooooooooooooove This Movie !
13
Frame of Mind (2009,  PG)
Frame of Mind
This Movie Is Coming Onto DVD 2/24/09 & I Can't Wait To Get it !
14
Acts of Contrition (1995,  Unrated)
Acts of Contrition
This Movie Kept You On Your Toes In Suspence !
15
Dillinger (1991,  PG)
Dillinger
This Was Such A Great Movie !
16
Weather Girl (2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments