My Favorite Movies
| Angelwitbrokenwings's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
| 2 |
Bubble Boy (2001, PG-13) |
|
| 3 |
Cabin Fever (2002, R) |
|
| 4 |
8 Mile (2002, R) |
|
| 5 |
American Pie 5: The Naked Mile (2006, R) |
|
| 6 |
You, Me and Dupree (2006, PG-13) |
|
| 7 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
| 8 |
Saw III (2006, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 10 |
Jackass - The Movie (2002, R) |
|
| 11 |
Date Movie (2006, PG-13) |










