My Favorite Movies
| angelwithorns44's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Ninth Gate (1999, R) |
|
| 2 |
The Da Vinci Code (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
| 6 |
The NeverEnding Story (1984, PG) |
|
| 7 |
Labyrinth (1986, PG) |
|
| 8 |
The Dark Crystal (1982, PG) |
|
| 9 |
The Princess Bride (1987, PG) |
|
| 10 |
Robin Hood - Men in Tights (1993, PG-13) |
|
| 11 |
Spaceballs (1987, PG) |











