My Favorite Movies
| AngieYamaguchi's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Silk (2007, R) |
|
| 2 |
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004, Unrated) |
|
| 3 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005, Unrated) |
|
| 4 |
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! (2006, Unrated) |
|
| 5 |
Gekijô ban naruto: Shippûden (Naruto Shippuden: The Movie) (2007, Unrated) |
|
| 6 |
Bleach: Memories of Nobody (2006, Unrated) |
|
| 7 |
Bleach: The DiamondDust Rebellion (2007, Unrated) |
|
| 8 |
Tennis no oujisama (The Prince of Tennis) (2006, Unrated) |
|
| 9 |
Tennis, Anyone...? (2005, Unrated) |
|
| 10 |
Death Note (2007, Unrated) |
|
| 11 |
Desu nôto 2 (Death Note: The Last Name) (2008, Unrated) |
|
| 12 |
Umezu Kazuo: Kyôfu gekijô - Death make (Kazuo Umezu's Horror Theater: Death Make) (2005, Unrated) |












