My Favorite Movies


  animefan1425's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
2
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
3
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
4
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
5
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
6
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004,  Unrated)
7
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002,  Unrated)
8
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004,  Unrated)
9
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005,  Unrated)
10
Yu Yu Hakusho: The Movie - Poltergeist Report (1994,  PG-13)
11
Yu-Gi-Oh! - The Movie (Yûgiô: Gekijô-ban) (2004,  PG)
12
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005,  Unrated)
13
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) (2004,  Unrated)
14
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
15
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
16
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
17
Tom and Jerry - The Fast and the Furry (,  Unrated)
18
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001,  PG)
19
Tom and Jerry - Whiskers Away (1952,  G)
20
Blue Gender (,  Unrated)
Blue Gender
never got to see the end
21
Men in Black II (2002,  PG-13)
22
Blade (1998,  R)
23
Mrs. Doubtfire (1993,  PG-13)
24
Crank (2006,  R)
25
Who Framed Roger Rabbit (1988,  PG)
26
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982,  PG)
27
Angel Sanctuary (2000,  Unrated)
Angel Sanctuary
love the movie
28
Twilight (2008,  PG-13)
29
The Twilight Saga: Eclipse (2010,  Unrated)
30
The Twilight Saga: New Moon (2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments