My Favorite Movies
| AnimeFreak9's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Final Fantasy VII - Advent Children (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa) (2005, PG-13) |
|
| 3 |
Cursed (2004, PG-13) |
|
| 4 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005, Unrated) |
|
| 5 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002, Unrated) |
|
| 6 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004, Unrated) |
|
| 7 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004, Unrated) |
|
| 8 |
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005, Unrated) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 12 |
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004, Unrated) |
|
| 13 |
Van Helsing (2004, PG-13) |













