My Favorite Movies
| animelover1504's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Sixth Sense (1999, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 6 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 7 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) (2004, Unrated) |
|
| 10 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005, Unrated) |










