My Favorite Movies
| anisleeza's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010, Unrated) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011, Unrated) |
|
| 9 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
| 10 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008, PG) |
|
| 11 |
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010, Unrated) |











