My Favorite Movies
| anticonformity's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 2 |
Sahara (2005, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Pirates Who Don't Do Anything: A VeggieTales Movie (2008, G) |
|
| 6 |
Sleepover (2004, PG) |
|
| 7 |
Hoot (2006, PG) |
|
| 8 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
| 9 |
Back to the Future (1985, PG) |
|
| 10 |
Back to the Future Part III (1990, PG) |
|
| 11 |
Back to the Future Part II (1989, PG) |
|
| 12 |
Jonah - A VeggieTales Movie (2002, G) |
|
| 13 |
Ice Princess (2005, G) |
|
| 14 |
A Little Princess (1995, G) |
|
| 15 |
The Princess Diaries (2001, G) |
|
| 16 |
The Princess Bride (1987, PG) |
|
| 17 |
Flushed Away (2006, PG) |
|
| 18 |
Father of the Bride (1991, PG) |
|
| 19 |
Runaway Bride (1999, PG) |



















