My Favorite Movies


  1. apple0890
  2. diana apple

Give list a short description

  apple0890's Rating My Rating
1
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) (2004,  Unrated)
2
Garfield - The Movie (2004,  PG)
3
Harry Potter in the Hood (2007,  Unrated)
4
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010,  Unrated)
5
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
6
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
9
Discovering the Real World of Harry Potter (2001,  Unrated)
10
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  PG)
11
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
12
Prince and the Pauper (2009,  Unrated)
13
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
14
What a Girl Wants (2003,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments