My Favorite Movies
| aprilsayre2000's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Cars (2006, G) |
|
| 2 |
Over the Hedge (2006, PG) |
|
| 3 |
R.V. (RV) (Runaway Vacation) (2006, PG) |
|
| 4 |
Chicken Little (2005, G) |
|
| 5 |
Larry the Cable Guy: Health Inspector (2006, PG-13) |
|
| 6 |
Wrong Turn (2003, R) |
|
| 7 |
Wrong Turn 2: Dead End (2007, Unrated) |
|
| 8 |
The Hills Have Eyes (2006, R) |
|
| 9 |
The Hills Have Eyes II (The Hills Have Eyes 2) (2007, R) |
|
| 10 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
| 11 |
Saw (2004, R) |
|
| 12 |
Saw II (2005, R) |
|
| 13 |
Saw III (2006, R) |
|
| 14 |
Saw IV (2007, R) |
|
| 15 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 16 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
| 17 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 18 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |


















