My Favorite Movies
| ArcTrooper07's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Red vs. Blue: The Blood Gulch Chronicles (2003, Unrated) |
|
|
| 2 |
Blade - Trinity (2004, R) |
|
|
| 3 |
Vandread - Pressure (, Unrated) |
|
|
| 4 |
The Mask (1994, PG-13) |
|
|
| 5 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004, Unrated) |
|
|
| 6 |
Kim Possible: So the Drama (2005, G) |
|
|
| 7 |
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! (2006, Unrated) |
|
|
| 8 |
Mirage of Blaze (2002, Unrated) |
|
|
| 9 |
Jaws 3 (1983, PG) |
|
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 11 |
Digimon - The Movie (2000, PG) |
|
|
| 12 |
Doragon bôru Z 4: Super saiyajin da son Gokû (Dragon Ball Z: Lord Slug) (1991, Unrated) |
|
|
| 13 |
Destroy All Monsters (1969, Unrated) |
|
|
| 14 |
The Shadow Men (1998, Unrated) |
|
|
| 15 |
Star Wars: Clone Wars - Volume 2 (, G) |
|



