Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ARIES230143354928's Rating My Rating
1
Big Daddy (1999,  PG-13)
2
Big Momma's House (2000,  PG-13)
3
Diary of a Mad Black Woman (2005,  PG-13)
4
Grease (1978,  PG)
5
Ray (2004,  PG-13)
6
The Breakfast Club (1985,  R)
7
The Green Mile (1999,  R)
8
The Hills Have Eyes (2006,  R)
9
Titanic (1997,  PG-13)
10
Helen Keller (1996,  PG)
11
Helen Keller: The Miracle Continues (1984,  PG)
12
Helen Keller and Her Teacher (,  PG)
13
Mrs. Doubtfire (1993,  PG-13)
14
It's a Wonderful Life (1946,  Unrated)
15
Harlem Nights (1989,  R)
16
West Side Story (1961,  Unrated)
17
The King and I (1956,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments