My Favorite Movies
Give list a short description
| ariluvsjp's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Twilight (2008, Unrated) |
|
|
| 2 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Outsiders (1983, PG) |
|
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 5 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 6 |
Disturbia (2007, PG-13) |
|
|
| 7 |
Sleepover (2004, PG) |
|
|
| 8 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 9 |
The Pink Panther (2006, PG) |
|
|
| 10 |
Iron Man (2008, PG-13) |
|
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 12 |
The Illusionist (2006, PG-13) |
|
|
| 13 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2008, Unrated) |
|
|
| 14 |
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (, Unrated) |
|
|
| 15 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 16 |
Madagascar (2005, PG) |
|
|
| 17 |
Ice Age 2: The Meltdown (2006, PG) |
|
|
| 18 |
Ice Age (2002, PG) |
|
|
| 19 |
High School Musical 2 (2007, Unrated) |
|



