My Favorite Movies
| arinbrooks's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Caddyshack (1980, R) |
|
| 2 |
The 40 Year Old Virgin (2005, R) |
|
| 3 |
Superbad (2007, R) |
|
| 4 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 5 |
Knocked Up (2007, R) |
|
| 6 |
Dan in Real Life (2007, PG-13) |
|
| 7 |
National Lampoon's Animal House (1978, R) |
|
| 8 |
Crash (2004, R) |
|
| 9 |
Donnie Darko (2001, R) |
|
| 10 |
Because I Said So (2007, PG-13) |
|
| 11 |
Brick (2006, R) |
|
| 12 |
American Pie (1999, R) |
|
| 13 |
Ferris Bueller's Day Off (1986, PG) |
|
| 14 |
Radio (2003, PG) |
|
| 15 |
American Wedding (2003, R) |
|
| 16 |
High School High (1996, PG-13) |
|
| 17 |
I Know What You Did Last Summer (1997, R) |
|
| 18 |
Old School (2003, R) |
|
| 19 |
Thank You For Smoking (2006, R) |
|
| 20 |
The Illusionist (2006, PG-13) |




















