My Favorite Movies
| arleaangel143's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Romeo + Juliet (1996, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 3 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 4 |
Lucky Number Slevin (2006, R) |
|
|
| 5 |
The Lake House (2006, PG) |
|
|
| 6 |
The Departed (2006, R) |
|
|
| 7 |
Alpha Dog (2006, R) |
|
|
| 8 |
Four Brothers (2005, R) |
|
|
| 9 |
Knocked Up (2007, R) |
|
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|


